Pražská Tramvaj

Pražská Tramvaj

Naše rodinná firma nabízí vám unikátní originální díla, reprodukce, keramiku, trička a upomínkové předměty výhradně vlastni tvorby a od místních umělců. 

Děláme prací, která nás baví a snažíme se ji dělat poctivě, kvalitně a jak nejlépe umíme.

Máte-li jakékoliv dotazy, náměty, připomínky, vlastni nápady, požadavky na nestandartní rozměr nebo typ media- neváhejte nás kontaktovat na:

info@magic-art.cz  nebo https://www.facebook.com/magic.art.cz

Přidat hodnocení

Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!
Nejhorší           Nejlepší

Dostupné varianty:

*

Giclée (čti žiklé) je technologie tisku pigmentovými inkousty v jasných a čistých barvách a ve větším rozlišení než nabízí běžný digitální tisk.

Reprodukce jsou v muzejní a galerijní kvalitě. Tato reprodukce je na silném akvarelovém papíru o gramáži 310 g/m2 bez obsahu kyselin.

Originalní obraz tištěný nejmodernější technologií na kvalitní malířské plátno.

Matný povrch. Ponechané 2,5cm okraje kolem obrazů pro připadné natažení na rám. Dodáváno nerámované, srolované v tubusu či v jiném obalu.

Originální obraz tištěný nejmodernější technologií na kvalitní malířské plátno.

Je napnuté na masivní dřevěný rám (tzv. blind rám) . potištěný jsou i boční strany takže obraz je připraven k instalaci na stěnu bez následné nutnosti dalšího rámování.

Poté ručně malovaný akrylovým gelem což vytváři jedinečný reliéf a strukturu obrazu, dodává vyšší plasticitu, hloubku a originalitu.

*
*
+ -